Berlín, Budapešť …… naši krajští závodníci bodovali!

Víkend 27.-28.4.2019 byl po STŘEDOČECHY velmi úspěšný. Moc nás těší jak se krajské děti dokáží prosazovat na velkých mezinárodních závodech a práce oddílová i krajská v má svou pozitivní zpětnou vazbu.  Nově vzniklý krajský výběr U13 se na svém prvním zahraničním zájezdu neztratil a 2x to v Budapešti cinklo.

Velké a srdečné díky Vám všem trenérům za Vaší obětavou práci!!!

 

EC BERLÍN, GER

Adam! Adam! Adam! Adam Kopecký (Ml. Boleslav) pokračuje na své neskutečné neuvěřitelné vlně a znovu potvrzuje svou úžasnou formu. Na evropském šampionátu v Berlíně získává zlato.

Všech 5 svých zápasů ukončuje před časovým limitem a již teď se všichni těšíme na ME!!!

 

MT + VT Budapešť

Tady to cinklo celkem třikrát:) ! V U15 do 36kg brala stříbro Stefanie Mošnová (Kralupy nad Vltavou), v U13 do 56kg bodovali rovnou dvě naše závodnice stříbrná Anička Zrucká (Čáslav) a bronzová Sára Ihnačáková (Judo club Kyklop). Příslibem do dalších soutěží jsou výsledky dalších našich závodníků, kde např. Marek Novák (U18, Kralupy nad Vltavou) vyhrál ve třech zápasech, Honza Tobiška (U18, Čáslav) ve dvou a taktéž i Matěj Kopecký (U15, Ml. Boleslav).

Těm co se nepodařilo prorazit přejeme nepovolit ve své tréninkové přípravě a nabírat zkušenosti na tréninkových kempech, tak jako např. nyní v Budapešti.

Děkujeme Vám naše děti za vzornou reprezentaci klubů a našeho kraje.

Přeji Vám krásně prožitý dnešní svátek.

Martin Horský

předseda KSJu

 

 

 

 

You may also like...