Informace kraje

Vážení,

pro rychlou informovanost, zjednodušení Vaší práce a vyhovění gdpr jsme zásadně upravili webové stránky kraje.
Nyní již Vám nebudeme zasílat emaily, ale všechny informace naleznete na  http://www.stredoceskyjudo.cz
Na pravé horní polovině naleznete jednoduchý formulář jak odebírat všechny aktuality. Stačí pouze vyplnit do příslušného okénka Váš email a následně odběr aktualit potvrdit v příchozím emailu ve Vaší emailové schránce. Nyní má opravdu každý přístup ke všem krajským informacím a nemusí ztrácet čas zbytečným hlídáním webu.
Dále jsme pro Vás připravili kalendář na http://stredoceskyjudo.cz/kalendar/ Ten si můžete lehce naimportovat do svých chytrých telefonů odkazem, který najdete na stránkách pod kalendářem. Budete mít přehled o akcích a aktuálních změnách, na které Vás kalendář upozorní a následně propíše do událostí.
Je také založen FB kraje https://www.facebook.com/Krajsk%C3%BD-svaz-juda-St%C5%99edo%C4%8Desk%C3%A9ho-kraje-pobo%C4%8Dn%C3%BD-spolek-%C4%8Cesk%C3%A9ho-svazu-juda-173536306903212/ , který se prokresluje do webových krajských stránek a i když nemáte účet na fb, tak se můžete přes náš web na fb aktuality podívat.
Chceme Vám co nejvíce ušetřit čas, zrychlit a zefektivnit přenos informací.
Pracovní skupina kraje má  připravované obměny, které Vám posílám a budu rád za Váš konstruktivní názor,
Z TMK odstoupil trenér Václav Novák. Informaci a poděkování najdete na http://stredoceskyjudo.cz/radne-shromazdeni-delegatu-krajskeho-svazu-juda-stredoceskeho-kraje/
V této komisi nadále pracuje trenérka Lucie Chytrá, kterou jsem požádal, aby oslovila novou tvář do týmu TMK. Tím se stal Miroslav Turek z Neratovic, kterému děkuji.
Výsledky z PČR U13,15 http://stredoceskyjudo.cz/stredocesi-na-pcr-u1315-ostrava-20-21-10-2018/ nám potvrdili potřebu začít potřebu co nejdříve pracovat s kategorí U13.
Oslovil jsem Martina Lichtiga z Mělníku, s kterým jsme se kladně dohodli a také Martina jsem poprosil o vytvoření trenérského týmu. V této chvíli je nominantem trenér Jan Pikora z Benešova, který si zodpovědně vzal čas na rozmyšlenou vzhledem ke svému studiu na VŠ.
Další pozice v kraji zůstaly nezměněné a všem velmi děkuji.
Nyní bych Vás rád požádal o pomoc kdo z Vás by chtěl pořádat pravidelné otevřené randori tréninky a pro jaké skupiny. Dle Vašich nabídek Vás oslovím a společně vytvoříme harmonogram randorových tréninků pro jednotlivé oblasti kraje.
Pro členy výboru KSJu, zapojené trenéry a všechny kdo se chtějí pomocí podílet na chodu kraje připravuji pracovní setkání, které bude po plénu ČSJu. Pravděpodobně by se naše schůzka uskutečnila 11. a nebo 13.12.2018 od 17:00 v Praze na Strahově. V té době budu mít i ucelená účetní čísla, z kterých budeme vycházet pro plánování roku 2019.

Přeji Vám příjemný večer a budu se těšit na spolupráci.

Martin Horský
předseda KSJu Středočeského kraje
+420 777 00 44 42

You may also like...