MČR a PČR družstev 2017

Tento rok se konalo Mistrovství České republiky družstev dorostenek a Přebor ČR družstev starších žákyň a žáků ve městě Turnov.
Spolupráce středočeských oddílů a společná závodní příprava přinesla další úspěchy našich dětí.
Družstvo dorostenek ve složení: Denisa Plešivková, Adéla Holečková, Kristýna Hadravová, Michaela Kovářová, Lucie Havelková, Klára Dembinná a Natálie Pokorná zvítězilo v prvním utkání nad týmem z Jablonce, ale následně dvakrát prohrálo a nepostoupilo ze skupiny.
Družstvo starších žákyň za Judo DDM Mělník ve složení: Sára Zitová, Terka Šebková, Míša Novotná, Ája Prausová, Anička Kubová, Kačka Šipanová, Anička Polnická, Adriana Chalupková, Nela Benešová, Adriana Svobodová, Dorka Burdová, Týnka Hadravová, Lucka Havelková a Lucka Humlová pod vedením trenérů Martina Lichtiga a Miroslava Jelínka.
Holky vybojovaly krasné 2. místo na PČR družstev starších žákyň 2017, kde ve finále s klubem z Olomouce dívky bojovaly s plným nasazením a po prvním ukončení všech zápasů bylo skóre 4:4, znova se naše děvčata odeprala ve všech váhových kategoriích v režimu „náhlá smrt“ golden score. I po této výměně byl výsledek 4:4! Nakonec rozhodl vylosovaný zápas pouze v jedné váhové kategorii, kde až na výrok rozhodčích naše dívky prohrály. Rozhodnutí rozhodčích musíme respektovat, ale rozhodně s ním nemusíme souhlasit. Z pohledu přítomných trenérů jednoznačně otočený výsledek! Bereme to jako motivaci do příštích let, aby jsme dokázali, že jsou to právě naše bojovnice, které si zaslouží zlato!
Družstvo starších žáků za Oddílu Judo ZŠ Sadová Čáslav, ve složení: Josef Resultík, Antonín Dubský, Matěj Benák, Jonáš Černý, Marek Novák, Dušan Vančura, Jan Vondráček, Pavel Bareš, Jan Tobiška, Jiří Nováček, Jaroslav Tobiška, Viktor Vrba, Rudolf Šimek, Michal Hložek, Jakub Zvěřina a Antonín David Kryll pod vedením trenéra Martina Horského.
Chlapci vybojovali stejně jako naše dívky 2. místo na PČR družstev starších žáků. Naši kluci porazili Tábor, Ostravu, Hranice a ve finále se potkali s oddílem z Teplic. Ze začátku se chlapcům dařilo a skóre bylo 4:1 pro Čáslav. Bohužel už nepřišla jediná výhra a chlapci s Teplicemi prohráli 4:5.
Byla to krásná sobota s úžasnou atmosférou a všem našim dětem gratulujeme, jste super!!!
Těšíme se až zase společně zamakáme!!!
Trenéři Lucka, Martin H. a Martin L.

You may also like...