MT Budapešť Cup a soustředění 2016

Mezinárodního turnaje v Budapešti se zúčastnili také závodníci ze Středočeského kraje a následně získávali nové zkušenosti na soustředění. Jednalo se o 29.ročník soutěže, která probíhala na 6 tatami v kategoriích U18, U13 (v sobotu) a U15, U11 (v neděli). Během víkendu se popralo 1446 závodníků a závodnic z 19ti zemí (AUT, AZE, CRO, CZE, DEN, GER, HUN, ISR, ITA, MDA, POL, ROM, RUS, SRB, SVK, SLO, SWE, SUI, UKR).

MT+VT Budapešť 2016 (1)Největší úspěch naší výpravy dosáhla závodnice Terezka Bodnárová, která v kategorii starších žákyň do 36kg obsadila nádherné 2. místo, kdy porazila 3 závodnice a následně podlehla vítězce turnaje.
MT+VT Budapešť 2016 (16)

V neděli regenerovali dorostenci v místních vyhlášených lázní a další den večer celá skupina navštívila centrum Budapeště.MT+VT Budapešť 2016 (9)

Pro následný rozvoj našich talentovaných závodníků jsme se dále připravovali na soustředění, kterého se zúčastnila celá skupina. Jednalo se především o randorovou přípravu s mezinárodní konkurencí, kde naši judisté získali cenné zkušenosti.

MT+VT Budapešť 2016 (15)

Tuto akci zaštítil náš Krajský svaz juda Středočeského kraje, který investuje značné prostředky ke zdokonalování se závodníků a umožňuje tak rozvoj našich krajských dětí.

 

Lucka Ch.

You may also like...