MT Budapešť Cup a soustředění 2017

Nejen krajský výběr Středních Čech, ale i další tuzemské kluby a dále také evropská i zámořská konkurence se sjela do Budapeště na jubilejní 30. mezinárodní turnaj, kterého se zúčastnilo 1543 závodníků z 25 zemí (Ázerbájdžán, Bulharsko, Chorvatsko, Kypr, Česká republika, Dánsko, Finsko, Gruzie, Izrael, Nizozemsko, Polsko, Velká Británie, Rakousko, Řecko, Rumunsko, Rusko, Slovensko, Slovinsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Maďarsko a také Spojené státy americké, Kanada a Dominikánská republika a utkalo se na 8 tatami!

MT Bud 3MT Bud 2

Naši závodníci ve světové konkurenci předvedli pěkné výkony, ale na medaili to bohužel nestačilo. V nejpočetnější kategorii, kde závodilo 79 judistů se o medaili popral i Marek Novák (-50kg, U15), který se umístil na krásném 7. místě (3v/2p) a dále 7.místo získala i Kristýna Hadravová. Ostatní závodníci sice některé zápasy také vyhráli, ale na umístění to nestačilo.

Budapest - sk.2017

V dalších dnech jsme se zúčastnili kempu, kde naši závodníci získali cenné zkušenosti.

A v neposlední řadě jsme se šli projít do centra Budapeště, kde vám judisté společně posílají hubana na 1.máje ;).

Budapest - sk.mesto 2017

Všem gratulujeme k jejich úsilí a úspěšným k vybojovaným výsledkům!!!

Tuto akci zaštítil náš Krajský svaz juda Středočeského kraje, který investuje značné prostředky ke zdokonalování se závodníků a umožňuje tak rozvoj našich krajských dětí.

Lucka & Martin

Galerie fotografií:

You may also like...